Në familjen e Nysret Muqiqit dhe Merita Spahiut, sot ka festë.

Vajza e tyre e madhe, Albiona feston ditëlindjen.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar shfrytëzoi Instagramin për ta uruar të bijën poshtë një fotografie krah saj të cilën e ndau me ndjekësit e tij.

“Urime ditelindjen shpirti i babit”, ka shkruar këngëtari, njofton Klan Kosova.

Më poshtë mund të shihni postimin.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *